Home Martin Jan Fórum
Čeština English
Edward Fogg
Vývoj téhle adventury se už pomalu zvrhl v mýdlovou operu. Pokud mi paměť slouží, tak jsme na projektu začali pracovat hned po vydání Little World a dodneška není hotovo. Přesložitá grafika natáhla vývoj jako týden před výplatou, ale my to nevzdáváme a s anglickým klidem můžeme říct: „Jednou to vyjde.“
V zasmrádlém anglickém městečku Shakesbury někdo naporcoval syna zdejší vrchnosti, a proto je posláno do Londýna pro podivínského patologa Edwarda Fogga. Případ se postupně rozrůstá a nezůstane jen u jedné vraždy.
Rozhodně se nejedná o nějakou přihřátou televizní detektivku, ale o černohumorný příběh ze staré dobré viktoriánské Anglie plný mordů dětí a opiových halucinací. To co prostě k venkovu patří. Edward Fogg navíc není žádný Hercule Poirot v těsných kalhotách, ale zarostlý morfinista a v samotném městečku také něco hnije.
Datum vydání tohole dílka je ve hvězdách, ale nebojte, jednou to přeci jenom bude!
Celkem už je hotovo: 68%
Momentálně je hlavní brzdou grafika. Program je celý hotový, zbývá jen naskriptovat poslední dvě kapitoly. Zvuky budeme řešit až v době testování. A scénář? Ten už je kompletní!
Edward Fogg - screen 1
Edward Fogg - screen 2
Edward Fogg - screen 3
Edward Fogg - screen 4
Edward Fogg - screen 5
Edward Fogg - screen 6
Edward Fogg - screen 7
Edward Fogg - screen 8
Edward Fogg - screen 9
Další projekty:    Cathy´s Holidays    Little World    BugAbOO    Edward Fogg    Dots And Boxes    Darville
Design by Sosáci 2010