Home Martin Jan Fórum
Čeština English
Ve vývoji

Vítejte v Darville, ve městě, kde už dvacet let nevyšlo slunce. Kdysi to bylo fešné místo, ale ta zpropadená tma se na tváři města nepěkně podepsala: špína schovaná v šeru, rozbořené domy, všudypřítomné kabely a co je vůbec nejhorší – prostě se tu neopálíte.
A jak už to holt v takhle mizerných časech bývá, ve městě byla nastolena diktatura v čele s pyšným Napoleónem a pošahaným doktorem, který ve snaze vyrobit umělého pomocníka zamořil Darville nepovedenými a deformovanými zmetky.
V poslední době přišla tahle pokroucená dvojka s obzvlášť povedeným plánem – ukončit tmu a znovu nad městem rozžehnout slunce. To se ale ani trochu nezamlouvá kazisvětům, nové generaci, která nikdy nezažila den. A přesně v tomhle okamžiku začíná samotná hra.

Co k této hře říct víc, než: „No, bude to zajímavý.“ Darville bude klasicky neklasická adventura. Celou jsem jí totiž prošpikoval různými akčnějšími pasážemi a vůbec - neotřelými momenty. Během hraní okusíte mimo obvyklých puzzlů také závod v autech, souboje s různými pokřivenými monstry, navštívíte koncentrační tábor a poznáte, jaké to je zašroubovat někomu hlavu hluboko do těla.
A aby těch vyšinutostí nebylo málo, vězte, že se tentokrát nekoná žádná jediná hlavní postava. Během hry si jich totiž vyzkoušíte rovnou sedm!

Další projekty:    Cathy´s Holidays    Little World    BugAbOO    Edward Fogg    Dots And Boxes    Darville

Design by Sosáci 2010