Home Martin Jan Fórum
Čeština English
Áčko lidi,
narodil jsem se roku 1987 a stále jsem nezemřel. Nyní se Vás budu snažit přesvědčit o tom, jak moc jsem zajímavý člověk a nalákat případné zájemce o tvorbu. Už od založení Sosáků, s jedním podezřele podobným pánem, jsem ta hezčí polovina a zároveň grafik, animátor, scénárista a koordinátor nejdebilnějších disko tanců na světě.
Podílel jsem se na Cathy’s holidays, Little worldu, BugAbOO a Edwardu Foggovi, na kterém trávím mládí. Kromě těch příšerných a násilných videoher také sem tam nabízím prostituci v podobě jakýchkoli výtvarných počinů na objednávku.
Možné je prakticky všechno (libovolná kresba, malba, ilustrace, portréty, elektronický věci, vektory, loga, plakáty, webdesign, oznámení, diplomy, propaganda…) Bohužel nestihnu všechny poptávky a zasílám pouze elektronické kopie, ale cena je na dohodě a to se vyplatí.
Hlavní náplní „mých dní“ je totiž ploužení se v motolské nemocnici, takže času bývá poskromnu. Jinak časem bych rád přeorientoval část Sosáků na animované filmečky, protože skloubit trošku umění a počítačovou hru je jako nacpat překážkovou dráhu do galerie. Pokud se podařilo někoho navnadit, neváhejte a pošlete Ý-mejl.
Péčko
Design by Sosáci 2010